Bizi Aramak için TIKLAYIN

İletişim

Yöney Tesisat

Firmamız 27 yıldır İstanbul Anadolu merkezli olarak tüm bölgelere profesyonel tesisat hizmetleri sağlamaktadır. İstanbul’un konut durumu su tesisat sorunlarını da çok sık ortaya çıkarmaktadır. Gerek binaların ve tesisatların eski olması, gerekse en baştan tesisatın yanlış yapılandırılması veya yetersiz olması nedeniyle sürekli sorun çıkabilmektedir. Yöney Tesisat olarak bu ihtiyacın farkında olarak sürekli kendimizi ve usta kadromuzu geliştirerek büyümeye çalışıyoruz. Öncelikli amacımız ve çalışma ilkemiz hızlı ve kesin çözümler sunabilmektir. Gündelik olarak çok sık kullandığımız ve ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yaşam alanlarında bulunan ve ortaya çıkan tesisat sorunları hayatımızı çok kötü etkileyebilmektedir. Özellikle İstanbul gibi hayatın ve zamanın çok hızlı aktığı bir şehirde bu sorunların hızlı ve efektif bir şekilde çözülebilmesinin çok çok önemli olduğunun farkındayız.

Yöney Tesisat size su kaçağı konusunda geniş deneyimli usta kadrosuyla tam profesyonel hizmet sağlamaktadır. Gelişen teknoloji biz sıhhi tesisatçılara da bir çok kolaylık sağladı. Bina tesisatında oluşan su kaçağı ve su sızıntıları önceden kırmadan çözülemiyordu. Hatta ufak bir sızıntıyı bulabilmek için bazen tüm fayansların kırılması gerekebiliyordu. Yöney Tesisat olarak son teknoloji termal kameralı ve ses duyarlı detektörler yardımıyla hiç bir fayans veya duvarı kırmadan su sızıntısını tam noktasal olarak tespit edebiliyoruz. Tespit sonrası hızlı bir şekilde tamiratını sağlıyoruz.

Bir diğer sorun da tıkanan gider ve kanalların açılmasıdır. Yine son teknoloji robot cihazlar ile tüm tıkanıklık sorunlarına anında çözüm üretip sorunu ortadan kaldırabilmekteyiz.